Spletni seminar o varni rabi interneta

Datum objave: Sep 10, 2020 12:23:58 PM

Zaradi priporočil NIJZ za šole, ki odsvetujejo skupne roditeljske sestanke v živo, v začetku letošnjega šolskega leta ne bo običajnega skupnega roditeljskega sestanka, na katerem smo vam vsako leto pripravili še kakšno zanimivo predavanje.

Vam pa predlagamo, da si ogledate spletni seminar na temo internetne varnosti.

Safe.si bo v četrtek, 17. septembra ob 18. uri pripravil 60-minutni spletni seminar z naslovom »Varno na internetu s Safe.si«. Seminar je namenjen staršem otrok od 7. razreda do konca srednje šole. Dogodek bosta gostila predavatelja Safe.si, Tjaša Jerman Kuželički in dr. Benjamin Lesjak.

Safe.si kot nacionalna točka osveščanja o varni rabi interneta že več kot deset let izobražuje otroke in najstnike, ter starše in učitelje o tem, kako lahko varno in odgovorno uporabljajo tehnologije, da bi od njih imeli čim več koristi in zabave ter čim manj nevšečnosti.

Več o seminarju si lahko prebereta na https://sio.si/2020/09/09/spletni-seminar-o-varni-rabi-interneta/, kjer se tudi prijavite.