Pouk med 19. 10. in 23. 10. 2020

Datum objave: Oct 17, 2020 2:45:54 PM

Spoštovani starši, dragi učenci!

Kot verjetno že veste, se zaradi poslabšanja epidemiološke situacije in preprečevanja prenosa okužb s SARS-CoV-2 v tednu od 19. 10. do 23. 10. 2020, pouk v osnovnih šolah izvaja prilagojeno in sicer:

· učenci od 1. do vključno 5. razreda se izobražujejo v šoli,

· učenci od vključno 6. do 9. razreda se izobražujejo na daljavo.

Pouk na daljavo se bo izvajal po obstoječem urniku. Tudi pri pouku na daljavo se bo kontrolirala prisotnost, kar pomeni, da bodo starši morali opravičiti morebitne izostanke otrok. Za pouk na daljavo so bili vsi učenci že ustrezno pripravljeni.

Ukrep je zaenkrat začasen!

V ponedeljek bomo večini učencev, ki so izrazili potrebo po komunikacijski tehnologiji dostavili šolske tablice. Na žalost jih ni dovolj za vse potrebe, smo pa jih nekaj še naročili in upamo, da jih dobimo pred počitnicami.

To pomeni, da če se bo pouk na daljavo nadaljeval tudi po jesenskih počitnicah, jih bomo lahko posodili še tistim, ki so zaenkrat ostali brez, a so izrazili potrebo po njih.

Za morebitne spremembe spremljajte šolsko spletno stran in ostanite zdravi!