Brezplačni topli obrok

Datum objave: Nov 05, 2020 4:37:17 PM

Spoštovani starši,

lokalna skupnost v sodelovanju s šolami za učence, ki se izobražujejo na daljavo, in ki so v skladu s kriteriji upravičeni do brezplačnega toplega obroka ter ga potrebujejo, po novem organizira topli obrok.

Učenci se na topli obrok prijavijo preko šole, ki jo obiskujejo, le-ta pa za učence, ki so prijavljeni na šolsko kosilo, upravičenost do brezplačnega obroka preveri v CEUVIZ.

Šole zbrane podatke o prijavah posredujemo občini, ki na podlagi zbranih potreb organizira pripravljanje in distribucijo toplega obroka za svojo lokalno skupnost (določi šolo ali šole za pripravo prehrane, dogovori distribucijo in prevoz prehrane…).

S prijavo privolite, da občina in šole podatke uporabijo za organizacijo priprave in prevzema toplega obroka.

Učenci oziroma starši topli obrok prevzamete na šoli. Izjemoma občina za učence in dijake, ki obroka ne morejo prevzeti, organizira dostavo toplega obroka na dom ali na ustrezno razdelilno točko v lokalni skupnosti.

V kolikor bi želeli prejemati topel obrok prehrane za vašega otroka, to sporočite na tel. štev. 809 05 10.