Obvestilo staršem vrtčevskih otrok

Datum objave: May 29, 2020 1:12:48 PM

Sporočamo vam, da bodo od 1.6.2020 dalje oddelki vrtca delovali v skladu z veljavnimi normativi, ki jih določajo predpisi s področja predšolske vzgoje. To pomeni, da bomo delovali približno tako, kot smo pred zaprtjem vrtca, z upoštevanjem Higienskih priporočil NIJZ.

Jutranje zbiranje in oddajanje otrok bo potekalo nekoliko drugače in sicer bo ločeno za prvo in za drugo starostno obdobje. To pomeni da se otroci drugega starostnega obdobja zbirajo v igralnicah drugega starostnega obdobja, ter otroci prvega starostnega obdobja v igralnici prvega starostnega obdobja. Prehod med novim in starim delom vrtca je zaprt.

Seznanjamo vas tudi s protokolom, ki ga morate upoštevati ob prihodu in odhodu iz vrtca.

Ob prihodu otroka v vrtec oddajte vzgojiteljici izpolnjen formular “IZJAVA STARŠEV PRED VSTOPOM OTROKA V VRTEC”, v kolikor to še niste storil.