Vtisi iz šole v naravi v Kopru

Datum objave: Jun 06, 2019 11:40:15 AM

Na morju so bile zelo udobne postelje in okusna hrana. Najljubši in zanimiv dan mi je bil četrtek, ko smo šli na Bonifiko, kjer smo se igrali. Pred spanjem pa smo se lahko še družili po sobah. GAL ERHATIČ, 4.r.

Všeč mi je bila hrana na morju, še posebej pica in tortice. Tudi nakupovalni dan v Piranu mi je bil všeč. Presenetilo me je, da je bila v bazenu morska voda. Druženje s sošolci pa je bilo super. ENEJ ROMIH, 4.r.

Sobe v hotelu Žusterna so bile lepo urejene. Učili smo se novih spretnosti v plavanju in spoznavali značilnosti Kopra in Pirana. Najbolj všeč mi je bilo, ko smo šli vsak večer na sprehod do mesta. ŽANA KOZOLE, 4.r.

Na morju mi je bilo zelo lepo, čeprav je vreme sodilo bolj v zimske mesece. Spoznavali smo nove rastline in živali. Kopali smo se v džakuziju in se spuščali po toboganu. Četrtkov večer smo preživeli na Bonifiki, kjer smo preizkušali igrala in ziplajn. Zelo sem uživala. JANA GMAJNIČ, 4.r.