Sedmošolci smo čistili okolico šole

Datum objave: Oct 05, 2018 8:18:34 AM

Dan pred vseslovenskim projektom Očistimo Slovenijo smo si tudi sedmošolci OŠ Kozje z razredničarko nadeli rokavice, vzeli vreče in se odpravili pobirat smeti v okolici naše šole. Razdelili smo se v skupine po tri. Imeli smo polne roke dela.

Jan in Nina, 7. r.

Ko smo končali s čiščenjem smo bili presenečeni nad količino smeti, ki smo jih nabrali.

Čeprav smo mislili, da je naš kraj zelo čist, smo v kratkem nabrali kar štiri vreče odpadkov, ki so ležali na tleh.

Nina in Jerneja, 7. r.

Menim, da smo s pobiranjem smeti pripomogli k ohranjanju lepih površin naše šole in športnega parka. Projekt Očistimo Slovenijo nas opozarja, da smeti ne smemo puščati v naravi, saj se bomo tako boljše počutili v okolici, v kateri živimo.

Laura Bratuša, 7. razred

Meni se je zdelo zelo dobro, saj smo pomagali naravi, da bo ostala čista še za naslednje rodove. Projekt Očistimo Slovenijo se mi zdi odlična ideja za ohranjanje narave.

Neja Kovačič, 7.r