Male sive celice delujejo!

Datum objave: Sep 18, 2018 9:47:19 AM

V četrtek, 13. 9. 2018, je na OŠ Stopiče potekalo predtekmovanje za TV kviz Male sive celice. Udeležila se ga je tudi ekipa Osnovne šole Kozje. Ekipo so sestavljali: sedmošolec Matic Blatnik, osmošolec Brest Lenarčič in devetošolka Patricija Žučko. V konkurenci 33 ekip iz dolenjske regije je ekipa OŠ Kozje na pisnem delu predtekmovanja zasedla osmo mesto in se tako uvrstila v izločilne dvoboje. V zadnjem dvoboju se je pomerila s prvouvrščeno ekipo, ki je imela po pisnem delu tekmovanja sedem točk prednosti. Ekipi OŠ Kozje je z veliko znanja in kančka sreče uspelo izničiti zaostanek in zmagati s prednostjo 1 točke. Tako se je ekipa OŠ Kozje uvrstila v studijski del tekmovanja kviza Male sive celice.

Čestitke ekipi!

Mentorica: Marinka Žibret