Zaposleni

STROKOVNI DELAVCI V ŠOLSKEM LETU 2021/22:

  • Darja Jug - 1. razred, razredničarka 1. razreda

  • Marica Jurak - 2. razred, razredničarka 2. razreda

  • Marinka Moškon - 3. razred, razredničarka 3. razreda

  • Marjana Hartl - 4. razred, razredničarka 4. razreda, oddelek podaljšanega bivanja, kolesarski izpit

  • Ljudmila Jazbec Bogovič - 5. razred, razredničarka 5. razreda, knjižničarka

  • Mateja Kolar- tuji jezik angleščina, razredničarka 6. razreda

  • Alja Belak - slovenščina, tehnika in tehnologija, obdelava gradiv-umetne snovi, razredničarka 7. razreda

  • Lidija Čepin - biologija, kemija, gospodinjstvo, naravoslovje, organizmi v naravi in umetnem okolju, rastline in človek, poskusi v kemiji, sodobna priprava hrane, oddelek podaljšanega bivanja, organizator šolske prehrane, razredničarka 8. razreda

  • Manica Kolar - matematika, fizika, razrednik 9. razreda

  • Maja Garbas - matematika, slovenščina, oddelek podaljšanega bivanja, jutranje varstvo, sorazredničarka 6. razreda

  • Simona Strašek - družboslovje, zgodovina, geografija, domovinska in državljanska kultura in etika, oddelek podaljšanega bivanja, sorazredničarka 7. razreda

  • Marinka Žibret - oddelek podaljšanega bivanja, jutranje varstvo, sorazredničarka 8. razreda

  • Greta Simončič - šport, šport za zdravje, šport za sprostitev, izbrani šport, NIP šport, sorazredničarka 9. razreda

  • Franci Grobelšek - likovna umetnost, računalnikar

  • Polona Pevec Pungaršek - Glasbena umetnost, Otroški pevski zbor, Mladinski pevski zbor

  • Nika Drimel - tuj jezik angleščina, NIP angleščina

  • Sabina Ribič - nemščina II

  • dr. Katja Valenčak - dodatna strokovna pomoč - pedagoginja, oddelek podaljšanega bivanja

  • mag. Marinka Drofenik - šolska svetovalna služba, dodatna strokovna pomoč - pedagoginja

  • Darija Kladnik - dodatna strokovna pomoč - specialna pedagoginja

  • Nataša Martini - dodatna strokovna pomoč - socialna pedagoginja

  • Roman Gradišek, ravnatelj

URNIK POGOVORNIH UR ZA UČENCE:

UČITELJ


DAN

OD-DO

DRUGI ZAPOSLENI:

  • Verica Preskar - tajnica VIZ, računovodja

  • Edi Jurak - hišnik, ekonom

  • Martina Virant - kuharica

  • Lidija Klaužar - kuharica, čistilka

  • Urška Koželj - kuharica, čistilka

  • Urška Trupi - čistilka

  • Marija Jazbec - čistilka