O vrtcu‎ > ‎NOVICE_VRTEC‎ > ‎

Obvestilo za starše - stavka

objavljeno: 9. feb. 2018 00:40 avtor: Kozji Zmaj

Na dan stavke, v sredo, 14. februar 2018, bo tako kot vse OŠ in vrtci v RS zaprta OŠ Kozje in enota vrtec Zmajček. Zaposleni bomo sodelovali v splošni stavki vzgoje in izobraževanja, zato ta dan ne bomo izvajali vzgojno izobraževalnega programa. Zavedamo se da bo to povzročilo največ težav prav vam cenjeni starši, zato se vam že v naprej iskreno opravičujemo in vas hkrati prosimo za razumevanje ter podporo pri naših prizadevanjih.

V izjemnih primerih, če za vašega otroka res nimate zagotovljenega varstva, ga lahko prijavite v varstvo.

Prijave za varstvo otrok bomo prejemali na telefonsko številko 03 5801 146 do ponedeljka, 12. 2. 2018 do 13. 00 ure.

Za otroke vključene v varstvo, bomo zagotovili tudi obroke hrane.

V primeru preklica stavke bo delo v vrtcu potekalo nemoteno.

Hvala za razumevanje in podporo!

Stavkovni odbor SVIZ OŠ Kozje in  enote vrtec Zmajček Kozje