O vrtcu‎ > ‎NOVICE_VRTEC‎ > ‎

NUJO VARSTVO OTROK OD 11. - 18. 1. 2021

objavljeno: 8. jan. 2021 03:33 avtor: Kozji Zmaj

Vlada Republike Slovenije je zaradi aktualnih epidemioloških podatkov zopet podaljšala ukrepe za zajezitev in obvladovanje epidemije COVID-19 do vključno 18. 1. 2021.

Prijave za otroke zbiramo od ponedeljka, 11. 1., do ponedeljka, 18. 1. 2021.

Po sklepu Občine Kozje o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja, bomo v vrtcu Zmajček Kozje izvajali nujno varstvo v zmanjšanem obsegu, za otroke katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način. Starši, ki nujno potrebujete varstvo morate predložiti potrdilo delodajalca, za oba starša. Ravno tako potrebujete izjavo, da je bil otrok zadnjih 10 dni zdrav in ni bil v stiku z okuženo osebo.

Po priporočilih NIJZ v vrtec pripeljite le otroke, ki so brez znakov okužbe dihal (nahod, kihanje, kašljanje, bolečine v žrelu, povišana temperatura, izguba/sprememba vonja ali okusa…). Prav tako naj v vrtec ne prihajajo, če živijo z osebo, ki ima simptome oz. znake, ki so pripisljivi bolezni COVID -19, ali če živijo z osebo, ki je v izolaciji zaradi bolezni COVID -19.

Prijavo za nujno varstvo otroka oddajte danes, 8. 1. 2021 do 17.00 ure, na el. naslov: vrtec.zmajcek@os-kozje.si