O vrtcu‎ > ‎NOVICE_VRTEC‎ > ‎

Dogajalo se je v marcu

objavljeno: 4. apr. 2016 01:56 avtor: Kozji Zmaj   [ posodobljeno 7. apr. 2016 03:14 ]
                      ZAJČKI (4-5 let)

Sončen pozdravček s sprehoda, kjer smo na bližnjem hribu iskali pomlad.

S škarjami smo razvijali ročne spretnosti in se navduševali nad ustvarjanjem rezanke.

Pogumno smo stopili na oder večnamenskega prostora......

...in mamicam s pesmicam voščili za njihov praznik ter jim dokazali, da imajo v naših srčkih prav poseben prostor.

Malce sladke pregrehe pred velikonočnimi prazniki, kot za rojstne dni spodobi.

Zajčki z Lenko in Mojco

SOVICE (1-3 let)

Pri Sovicah smo se v mesecu marcu veliko pogovarjali o družini, ter življenju doma. Ob fotografijah smo prepoznavali in poimenovali naše najožje družinske člane, seznanili smo se tudi z domačimi opravili. V krogu smo zarajali ob naši najljubši pesmi "Kolo".

Skozi zgodbo o Piščančku Piku smo se pogovarjali o naših čustvih, pri vsem tem pa so otrokom bile najbolj všeč velike lutke.

Ob koncu meseca smo skupaj s starši izvedli srečanje naše skupine. Staršem smo najprej predstavili življenje in delo otrok v vrtcu, nato smo z različnimi materiali skupaj ustvarjali različne izdelke.

Sovice z Anjo in Anito

JEŽKI (3-4 let)

Nekaj utrinkov iz našega nastopa ob materinskem dnevu.

Ježki s Heleno in Martino

JEŽKI (3-4 let)

Nekaj utrinkov iz našega srečanja s starši.

Ježki s Heleno in Martino

SONČKI (1-3 let)

Tako pogumno smo nastopili pred našimi družinami.

Na koncu našega srečanja smo mamicam razdelili darilca. Fotografija je res lep spomin.

Sončki z Darjo in Nives

RAČKE (5-6 let)

Ker smo že veliki, ravno pred vstop v šolo, smo zelo samostojno nastopili pred našimi starši.

Račke z Marjano in Jasno