TEKMOVANJA

REZULTATI TEKMOVANJ - ŠOLSKO LETO 2018/19


Državno tekmovanje Logična pošast - 25. 5. 2019


Zlato priznanja sta osvojila:

5. razred: Bor Gradišek

8. razred: Brest Lenarčič

Državno srebrno priznanje sta osvojila:

2. razred: Alina Pristušek

9. razred: Lan Gradišek

Bor in Brest sta postala DRŽAVNA PRVAKA med učenci 5. in 8. razreda!


Šolsko tekmovanje Logična pošast - 10. 5. 2019


Srebrna priznanja so osvojili:

1. razred: Rene Bračun, Jure Centrih, Blaž Kozole, Kevin Geršak

2. razred: Alina Pristušek, Jan Hladin

3. razred: Klara Zimšek, Ronja Čepin, Barbara Planinc, Ana Dobravc, Jaka Gošek

5. razred: Bor Gradišek, Anita Kozole, Luka Lesjak

6. razred: Sanja Debelak

7. razred: Jerneja Sikošek, Laura Bratuša

8. razred: Brest Lenarčič

9. razred: Lan Gradišek

Bronasta priznanja so osvojili:

1. razred: Urban Lesjak, Gal Kolar

2. razred: Karin Kozole Grmšek, Nej Centrih, Manca Lupše, Lana Koritnik

3. razred: Jon Bratuša, Marcel Švajger

4. razred: Tarik Mateuš, Blaž Županc, Gal Erhatič

5. razred: Nik Hladin

6. razred: Filip Jakob Perc

7. razred: Jan Ivanc, Matic Blatnik

9. razred: Patrik Perc, Martin Resnik, Miha Švajger

Na državno tekmovanje so se uvrstili: Rene Bračun, Alina Pristušek, Jan Hladin, Klara Zimšek, Ronja Čepin, Tarik Mateuš, Bor Gradišek, Sanja Debelak, Jerneja Sikošek, Brest Lenarčič in Lan Gradišek. 


Območno tekmovanje Mladi raziskovalci - 24. 4. 2019


Srebrno priznanje je osvojila ekipa :

Dream team junior: Bor Gradišek, Anita Kozole, Nik Hladin, Luka Lesjak

Ekipa Dream team junior je postala zmagovalka območnega tekmovanja!


Državno tekmovanje iz matematike - 13. 4. 2019


Zlato priznanje je osvojil:

8. razred: Brest Lenarčič

Srebrno priznanje sta osvojila:

5. razred: Bor Gradišek

9. razred: Lan Gradišek

Brest je postal DRŽAVNI PRVAK med učenci 8. razreda!


Državno tekmovanje iz fizike - 6. 4. 2019


Zlato priznanje je osvojil:

8. razred: Brest Lenarčič

Srebrno priznanje je osvojil:

9. razred: Lan Gradišek

Brest je postal DRŽAVNI PRVAK med učenci 8. razreda!


Šolsko tekmovanje iz slovenščine - Mehurčki - 5. 4. 2019


Bronasta priznanja so osvojili:

2. razred: Jan Hladin, Lana Koritnik, Alina Pristušek

3. razred: Ronja Čepin, Barbara Planinc, Klara Zimšek


Državno tekmovanje iz kemije - 30. 3. 2019


Zlato priznanje je osvojil:

8. razred: Brest Lenarčič

Srebrno priznanje je osvojil:

9. razred: Lan Gradišek


Šolsko tekmovanje iz matematike - Kenguru - 21. 3. 2019


Bronasta priznanja so osvojili:

1. razred: Rene Bračun, Kevin Geršak, Gal Kolar, Blaž Kozole, Urban Lesjak 

2. razred: Alina Pristušek

3. razred: Ronja Čepin

4. razred: Blaž Županc, Tarik Mateuš

5. razred: Bor Gradišek

6. razred: Filip Jakob Perc 

7. razred: Laura Bratuša

8. razred: Brest Lenarčič

9. razred: Lan Gradišek, Patricija Žučko

Na državno tekmovanje so se uvrstili Bor Gradišek, Filip Jakob Perc, Brest Lenarčič in Lan Gradišek


Področno tekmovanje iz fizike - 15. 3. 2019


Srebrno priznanje sta osvojila:

8. razred: Brest Lenarčič

9. razred: Lan Gradišek

Brest je osvojil 1. mesto, Lan pa 5. Oba sta se uvrstila na državno tekmovanje. 


Šolsko tekmovanje iz Vesele šole - 13. 3. 2019


Bronasta priznanja so osvojili:

5. razred: Bor Gradišek, Anita Kozole, Nikita Švajger

6. razred: Sanja Debelak

7. razred: Jerneja Sikošek


Državno tekmovanje iz slovenščine za Cankarjevo priznanje - 9. 3. 2019


Zlato priznanje je osvojila:

8. razred: Maša Ferlič


Državno tekmovanje iz tehnologije in računalništva - 9. 3. 2019


Zlato priznanje iz programiranja v jeziku Python je osvojil:

8. razred: Brest Lenarčič


Področno tekmovanje iz geografije - 6. 3. 2019


Srebrno priznanje je osvojila:

9. razred: Manca Berglez


Državno tekmovanje iz angleščine za 7. razred - 28. 2. 2019


Bronasto priznanje je osvojila skupina:

7. razred: Viktorija Godler, Jan Ivanc in Jerneja Sikošek


Šolsko tekmovanje iz naravoslovja - Kresnička - 6. 2. 2019


Bronasta priznanja so osvojili:

1. razred: Jure Centrih, Rene Bračun, Kevin Geršak 

2. razred: Nej Centrih, Alina Pristušek, Jan Hladin, Manca Lupše 

3. razred: Marcel Švajger, Barbara Planinc, Jon Bratuša, Ronja Čepin, Matej Kene, Lan Kozole, Klara Zimšek

4. razred: Anja Kukovičič, Enej Romih, Neli Koritnik, Patrik Kovačič

5. razred: Bor Gradišek, Anita Kozole

6. razred: Sanja Debelak, Filip Jakob Perc, Maj Toromanovič, 

7. razred: Laura Bratuša, Neja Kovačič


Šolsko tekmovanje iz fizike - 6. 2. 2019


Bronasti priznanji sta osvojila:

8. razred: Brest Lenarčič, 

9. razred: Lan Gradišek.

Na področno tekmovanje sta se uvrstila Brest Lenarčič in Lan Gradišek.


Državno tekmovanje Prvaki znanja - 12. 2. 2019


Zlato priznanje je osvojila ekipa :

Dream team: Brest Lenarčič, Lan Gradišek, Miha Švajger, Patricija Žučko

Ekipa Dream team je osvojila 4. mesto v državi!


Področno tekmovanje iz zgodovine - 5. 2. 2019


Srebrno priznanje je osvojil:

8. razred: Brest Lenarčič


Državno tekmovanje iz razvedrilne matematike - 26. 1. 2019


Srebrno priznanje sta osvojila:

8. razred: Brest Lenarčič

9. razred: Lan Gradišek


Področno tekmovanje iz slovenščine - 23. 1. 2019


Srebrno priznanje sta osvojili:

8. razred: Maša Ferlič

9. razred: Manca Berglez

Maša Ferlič se je uvrstila na državno tekmovanje. 


Šolsko tekmovanje iz kemije - 21. 1. 2019


Bronasta priznanja so osvojili:

8. razred: Brest Lenarčič, Sinja Kunst

9. razred: Lan Gradišek, Manca Berglez, Neli Belina, Miha Švajger in Patricija Žučko

Na državno tekmovanje so se uvrstili Brest Lenarčič, Sinja Kunst, Lan Gradišek, Manca Berglez, Neli Belina in Miha Švajger. 


Področno tekmovanje iz angleščine - 17. 1. 2019


Srebrno priznanje je osvojil:

9. razred: Lan Gradišek

Lan je osvojil 1. mesto na področnem tekmovanju in se uvrstil na državno tekmovanje. 


Šolsko tekmovanje iz geografije - 15. 1. 2019


Bronasta priznanja so osvojili:

7. razred: Jan Ivanc

9. razred: Manca Berglez, Neli Belina, Lan Gradišek in Martin Resnik

Na področno tekmovanje sta se uvrstila Jan Ivanc in Manca Berglez. 


Državno tekmovanje iz astronomije - 12. 1. 2019


Zlato priznanja je osvojil:

8. razred: Brest Lenarčič

Brest je postal DRŽAVNI PRVAK med učenci 8. razreda!


Šolsko tekmovanje Mladi raziskovalci - 13. 12. 2018


Bronasti priznanji sta osvojili ekipi :

Mlade raziskovalke 2009: Julia Bratuša, Žana Kozole, Anja Kukovičič, Aneja Blažič

Dream team junior: Bor Gradišek, Anita Kozole, Nik Hladin, Luka Lesjak


Šolsko tekmovanje iz slovenščine - Cankarjevo priznanje - 11. 12. 2018


Bronasta priznanja so osvojili:

4. razred: Julia Bratuša, Žana Kozole

5. razred: Bor Gradišek, Eva Centrih, Miha Oprešnik

7. razred: Jerneja Sikošek

8. razred: Maša Ferlič

9. razred: Manca Berglez, Lana Pirš

Na regijsko tekmovanje sta se uvrstili: Manca Berglez in Maša Ferlič


Šolsko tekmovanje iz astronomije - 6. 12. 2018


Bronasti priznanji sta osvojila:

8. razred: Brest Lenarčič

9. razred: Lan Gradišek

Na državno tekmovanje se je uvrstil Brest Lenarčič


Šolsko tekmovanje iz zgodovine - 4. 12. 2018


Bronasti priznanji sta osvojila:

8. razred: Brest Lenarčič, Maša Ferlič

Na območno tekmovanje se je uvrstil Brest Lenarčič


Šolsko tekmovanje iz razvedrilne matematike - 3. 12. 2018


Bronasta priznanja so osvojili:

7. razred: Jerneja Sikošek

8. razred: Brest Lenarčič

9. razred: Lan Gradišek, Patricija Žučko

Na državno tekmovanje sta se uvrstila: Brest Lenarčič in Lan Gradišek


Državno tekmovanje iz biologije - 30. 11. 2018


Zlato priznanja sta osvojila:

8. razred: Brest Lenarčič

9. razred: Manca Berglez

Srebrno priznanje je osvojila:

9. razred: Neli Belina

Brest se je uvrstil na 2. mesto v državi, Manca pa na 6.  


Državno tekmovanje iz prostorske predstavljivosti Matemček - 24. 11. 2018


Zlato priznanja je osvojil:

5. razred: Bor Gradišek

Državno srebrno priznanje sta osvojila:

8. razred: Brest Lenarčič

9. razred: Lan Gradišek


Šolsko tekmovanje Bober - 16. 11. 2018


Bronasta priznanja so osvojili:

5. razred: Bor Gradišek, Nik Hladin, Anita Kozole

8. razred: Brest Lenarčič

9. razred: Lan Gradišek, Martin Resnik


Območno tekmovanje Prvaki znanja - 15. 11. 2018


Bronasto priznanje je osvojila ekipa :

Dream team: Brest Lenarčič, Lan Gradišek, Miha Švajger, Patricija Žučko

Ekipa Dream team je postala zmagovalka območnega tekmovanja!


Šolsko tekmovanje iz angleščine za 9. razred- 14. 11. 2018


Bronasto priznanje sta osvojila:

9. razred: Lan Gradišek in Lana Pirš

Lan se je uvrstil na območno tekmovanje. 


Šolsko tekmovanje iz prostorske predstavljivosti Matemček - 9. 11. 2018


Srebrna priznanja so osvojili:

1. razred: Jure Centrih, Gal Kolar, Urban Lesjak, Kevin Geršak

2. razred: Alina Pristušek, Jan Hladin

4. razred: Enej Romih

5. razred: Bor Gradišek, Luka Lesjak

6. razred: Sanja Debelak

7. razred: Neja Kovačič

8. razred: Brest Lenarčič

9. razred: Lan Gradišek

Bronasta priznanja so osvojili:

1. razred: Rene Bračun

2. razred: Manca Lupše

3. razred: Klara Zimšek, Ana Dobravc

4. razred: Blaž Županc

5. razred: Nik Hladin

6. razred: Jan Lugarič, Filip Jakob Perc, Mia Bricelj Žuželj

7. razred: Laura Bratuša, Jerneja Sikošek, Matic Blatnik

9. razred: Patricija Žučko, Martin Resnik, Patrik Perc, Miha Švajger

Na državno tekmovanje so se uvrstili: Jure Centrih, Alina Pristušek, Jan Hladin, Klara Zimšek, Enej Romih, Bor Gradišek, Luka Lesjak, Sanja Debelak, Neja Kovačič, Brest Lenarčič in Lan Gradišek. 


Državno tekmovanje iz logike - 20. 10. 2018


Zlato priznanja je osvojil:

8. razred: Brest Lenarčič

Brest je postal DRŽAVNI PRVAK med učenci 8. razreda!


Šolsko tekmovanje iz biologije - 17. 10. 2018


Bronasta priznanja so osvojili:

8. razred: Brest Lenarčič, Maša Ferlič, Katja Bratuša in Eneja Lupše

9. razred: Manca Berglez in Neli Belina

Na državno tekmovanje so se uvrstili: Brest Lenarčič, Manca Berglez, Neli Belina, Maša Ferlič in Katja Bratuša. 


Šolsko tekmovanje iz angleščine za 8. razred- 15. 10. 2018


Bronasto priznanje je osvojil:

8. razred: Brest Lenarčič

Brest se je uvrstil na državno tekmovanje. 


Šolsko tekmovanje iz logike - 27. 9. 2018


Bronasta priznanja so osvojili:

1. razred: Gal Kolar, Rene Bračun, Jure Centrih

2. razred: Manca Lupše, Alina Pristušek

3. razred: Ronja Čepin, Ana Dobravc, Klara Zimšek

4. razred: Žana Kozole

5. razred: Bor Gradišek, Nikita Švajger, Anita Kozole, Luka Lesjak

6. razred: Maj Toromanovič, Sanja Debelak

7. razred: Jerneja Sikošek

8. razred: Brest Lenarčič

9. razred: Lan Gradišek, Patricija Žučko

Na državno tekmovanje so se uvrstili: Jerneja Sikošek, Brest Lenarčič in Lan Gradišek. 



KOLEDAR PREOSTALIH TEKMOVANJ - ŠOLSKO LETO 2018/19


DATUM

DAN

ŠOLSKO

REGIJSKO

DRŽAVNO

ORGANIZATOR



MAJ

 

 

 

 

 

10.5.2019

petek

LOGIČNA POŠAST

 

 

MATHEMA

18.5.2019

sobota

 

 

KONSTRUKT.

ZOTKS

25.5.2019

sobota

 

 

LOGIČNA POŠAST

MATHEMA




REZULTATI TEKMOVANJ - MINULA ŠOLSKA LETA 


ŠOLSKO LETO 2017/18

V šolskem letu 2017/18 so naši učenci na uradnih tekmovanjih iz znanja osvojili 12 zlatih, 59 srebrnih in 176 bronastih priznanj. Zlata priznanja so osvojili Brest Lenarčič na tekmovanjih iz logike, prostorske predstavljivosti, razvedrilne matematike, astronomije, geografije matematike in vesele šole. Na tekmovanjih iz astronomije in matematike je postal DRŽAVNI PRVAKLan Gradišek je osvojil zlata priznanja na tekmovanjih iz angleščine, kemije in matematike, Matic Marcen je zlato priznanje osvojil na tekmovanju iz znanja biologije, Bor Gradišek  pa na tekmovanju Logična pošast. 


ŠOLSKO LETO 2016/17

V šolskem letu 2016/17 so naši učenci na uradnih tekmovanjih iz znanja osvojili 8 zlatih, 56 srebrnih in 170 bronastih priznanj. Zlata priznanja so osvojili Tamara Kos in Maja Krajnčič na tekmovanju iz znanja biologije, Brest Lenarčič na tekmovanju iz prostorske predstavljivosti Matemček, Lan Gradišek in Brest Lenarčič na tekmovanju iz razvedrilne matematike, Lan Gradišek in Brest Lenarčič na tekmovanju iz matematike ter Brest Lenarčič na tekmovanju Logična pošast. Tamara Kos je osvojila priznanje Diamantni kenguru za vsaj bronasto priznanje na tekmovanju iz matematike v vseh devetih letih šolanja. 


ŠOLSKO LETO 2015/16

V šolskem letu 2015/16 so naši učenci na uradnih tekmovanjih iz znanja osvojili 7 zlatih, 60 srebrnih in 158 bronastih priznanj. Zlata priznanja so osvojili Bor Gradišek in Nika Gradišek na tekmovanju iz prostorske predstavljivosti, Lan Gradišek na tekmovanju iz razvedrilne matematike, Nika Gradišek na tekmovanju iz slovenščine, Nika Gradišek na tekmovanju iz geografije, Lan Gradišek na tekmovanju iz matematike ter Bor Gradišek na tekmovanju Logična pošast. Bor Gradišek na Matemčku in Logični pošasti ter Lan Gradišek pri razvedrilni matematiki sta postala DRŽAVNA PRVAKA! Državna prvaka sta postala tudi Brest Lenarčič na tekmovanju Vesela šola in Lan Gradišek na mednarodnem matematičnem tekmovanju Pangea. Nika Gradišek in Aljaž Klavžar sta osvojila priznanje Diamantni kenguru za vsaj bronasto priznanje na tekmovanju iz matematike v vseh devetih letih šolanja. 


ŠOLSKO LETO 2014/15

V šolskem letu 2014/15 so naši učenci na uradnih tekmovanjih iz znanja osvojili 8 zlatih, 52 srebrnih in 156 bronastih priznanj. Zlata priznanja so osvojili Anja Rajgl in Nika Gradišek na tekmovanju iz biologije, Bor Gradišek in Lan Gradišek na tekmovanju iz prostorske predstavljivosti, Kristjan Šoln na tekmovanju iz fizike,  Anja Rajgl na tekmovanju iz slovenščine, Kristjan Šoln na tekmovanju iz znanja kemije in Lan Gradišek na tekmovanju Logična pošast. Bor Gradišek in Kristjan Šoln pri kemiji sta postala DRŽAVNA PRVAKA!


ŠOLSKO LETO 2013/14

V šolskem letu 2013/14 so naši učenci na uradnih tekmovanjih iz znanja osvojili 7 zlatih, 52 srebrnih in 152 bronastih priznanj. Zlata priznanja so osvojili Nika Gradišek na tekmovanju iz logike, Kristjan Šoln na tekmovanju iz angleščine za 8. razrede, Andreja Žmavc in Neža Švajger na tekmovanju iz znanja biologije, Anja Rajgl na tekmovanju iz slovenščine, Kristjan Šoln na tekmovanju iz znanja kemije in Nika Gradišek na tekmovanju iz matematike. 

 

ŠOLSKO LETO 2012/13

V šolskem letu 2012/13 so naši učenci na uradnih tekmovanjih iz znanja osvojili 7 zlatih, 48 srebrnih in 147 bronastih priznanj. Zlata priznanja so osvojili Glorija Kajba in Lan Gradišek na tekmovanju iz prostorske predstavljivosti, Neža Švajger na tekmovanju iz znanja biologije, Petra Oprešnik na tekmovanju iz znanja kemije, skupina Mojca Bračun, Kristjan Šoln, Anja Rajgl in Eva Prešiček na tekmovanju iz angleščine za 7. razrede,  Alja Božiček na tekmovanju iz znanja nemščine, ter Lan Gradišek na tekmovanju Logična pošast. Alja Božiček, Glorija Kajba in Lan Gradišek so ob tem postali DRŽAVNI PRVAKI! 


ŠOLSKO LETO 2011/12

V šolskem letu 2011/12 so naši učenci na uradnih tekmovanjih iz znanja osvojili 7 zlatih, 38 srebrnih in 146 bronastih priznanj. Zlata priznanja so osvojili Petra Oprešnik na tekmovanju iz znanja biologije, Petra Oprešnik na tekmovanju iz znanja kemije, Lan Gradišek na tekmovanju iz prostorske predstavljivosti ter Rada Toromanovič, Lan Gradišek, Tamara Kos in Nika Ivanc na tekmovanju Logična pošast. 

 

ŠOLSKO LETO 2010/11

V šolskem letu 2010/11 so naši učenci na enajstih tekmovanjih osvojili tri zlata, štirinajst srebrnih in sto bronastih priznanj! Zlata priznanja so osvojili Miha Kostevc na tekmovanju iz znanja biologije ter Natalija Jazbinšek in Jernej Jazbec na tekmovanju iz znanja geografije. 

  

ŠOLSKO LETO 2009/10

V šolskem letu 2009/10 so naši učenci na različnih tekmovanjih iz znanja osvojili tri zlata, šestnajst srebrnih in sto trinajst bronastih priznanj! Zlata priznanja so osvojili Špela Šlajmer Urankar in Sandi Zakošek na tekmovanju iz znanja kemije ter Natalija Jazbinšek na tekmovanju iz znanja logike. 

Comments