TEKMOVANJA

REZULTATI TEKMOVANJ - ŠOLSKO LETO 2017/18


REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA LOGIČNA POŠAST 19.5.2018

Zlato priznanje je dosegel:

4. razred: Bor Gradišek

Državno srebrno priznanje so dosegli:

1. razredAlina Pristušek 

4. razred: Anita Kozole

7. razred: Brest Lenarčič

8. razred: Lan Gradišek

Bor se je uvrstil na 10. mesto v državi.


REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA LOGIČNA POŠAST- 4. 5.2018

Srebrna priznanja so dosegli:

1. razred: Jan Hladin in Alina Pristušek

2. razred:  Ronja Čepin, Barbara Planinc in Klara Zimšek

3. razredJulia Bratuša, Tarik Mateuš, Enej Romih, Žana Kozole in  Blaž Županc

4. razred: Bor Gradišek, Anita Kozole in Luka Lesjak 

5. razred: Sanja Debelak

6. razred: Laura Bratuša, Jerneja Sikošek, in Neja Kovačič

7. razred: Brest Lenarčič, Sinja Kunst, Rada Toromanovič in Maša Ferlič

8. razred: Lan Gradišek in Patricija Žučko

9. razred: Tim Pirš, Joži Kladušek, Anže Oprešnik, Jan Kladušek, Leon Geršak in Nick Perc


Bronasta priznanja so dosegli:

2. razredAna Dobravc

3. razred: Gal Erhatič

4. razred: Nik Hladin in Miha Oprešnik 

6. razred: Matic Blatnik

7. razred: Eneja Lupše, Katja Bratuša, Tanja Zakošek in Tinkara Jazbec

8. razred: Miha Švajger in Martin Resnik


REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA IZ MATEMATIKE - 21.4.2018

Zlato priznanje sta dosegla:

7. razred: Brest Lenarčič

8. razred: Lan Gradišek

Brest je osvojil maksimalnih 100 % točk in dobil naslov državnega prvaka. 

REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA IZ FIZIKE - 14.4.2018

Srebrno priznanje je dosegel:

8. razred: Lan Gradišek


REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA IZ GEOGRAFIJE - 13.4.2018

Zlato priznanje je dosegel:

7. razred: Brest Lenarčič


REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA IZ VESELE ŠOLE - 11.4.2018

Zlato priznanje je dosegel:

7. razred: Brest Lenarčič


REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA IZ SLOVENŠČINE - 6.4.2018

Cankarjeva priznanja so dosegli:

1. razred: Manca Lupše, Alina Pristušek

2. razred: Ronja Čepin, Ana Dobravc, Jaka Gošek, Barbara Planinc, Klara Zimšek

3. razred: Aneja Blažič, Julia Bratuša, Gal Erhatič, Neli Koritnik, Žana Kozole, Anja Kukovičič, Tarik Mateuš


REZULTATI REGIJSKEGA TEKMOVANJA IZ KONSTRUKTORSTVA IN TEHNOLOGIJE OBDELAV - 6.4.2018

Bronasto priznanje je dosegel:

8. razred: Miha Švajger


REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA IZ KEMIJE - 24.3.2018

Zlato priznanje je dosegel:

8. razred: Lan Gradišek

Srebrno priznanje je dosegel:

9. razred: Jan Kladušek

Lan je osvojil 3. mesto v državi. 


REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA IZ ANGLEŠČINE 9. r. - 20.3.2018

Srebrno priznanje je dosegel:

9. razred: Leon Geršak


REZULTATI PODROČNEGA TEKMOVANJA IZ FIZIKE - 16.3.2018

Srebrno priznanje je dosegel:

8. razred: Lan Gradišek

Lan se je uvrstil na državno tekmovanje, ki bo 14. 4. v Mariboru.


REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA IZ MATEMATIKE - 15.3.2018

Bronasta priznanja so dosegli:

1. razred: Jan Hladin

2. razred:  Ronja Čepin in Ana Dobravc

3. razredJulia Bratuša, Tarik Mateuš, Enej Romih in  Blaž Županc

4. razred: Bor Gradišek 

5. razred: Sanja Debelak

7. razred: Brest Lenarčič in Eneja Lupše

8. razred: Lan Gradišek

9. razred: Jan Kladušek



REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA IZ VESELE ŠOLE- 13.3.2018

Bronasta priznanja so dosegli:

4. razred: Bor Gradišek 

5. razred: Mia Bricelj Žuželj

7. razred: Brest Lenarčič

8. razred: Miha Švajger in Patricija Žučko


REZULTATI PODROČNEGA TEKMOVANJA IZ GEOGRAFIJE - 7.3.2018

Srebrno priznanje sta dosegla:

7. razred: Brest Lenarčič

8. razred: Manca Berglez


REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA IZ FIZIKE - 6.2.2018

Bronasta priznanja sta dosegla:

8. razred: Lan Gradišek in Patricija Žučko


REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA IZ NARAVOSLOVJA - 6.2.2018

Bronasta priznanja so dosegli:

1. razred: Nej Centrih in Manca Lupše

2. razred:  Ronja Čepin, Ana Dobravc,Jaka Gošek in Klara Zimšek

3. razredŽana Kozole, Tarik Mateuš, Julia Bratuša, Patrik Kovačič, Tai Kunst, Jana Gmajnič, Urška Romih, Blaž Županc in Enej Romih

4. razred: Simon Plamen Lenarčič, Bor Gradišek in Luka Lesjak

5. razred: Filip Jakob Perc

6. razred: Laura Bratuša in Blaž Romih

7. razred: Brest Lenarčič


REZULTATI PODROČNEGA TEKMOVANJA IZ SLOVENŠČINE - 24.1.2018

Srebrno priznanje sta dosegla:

8. razred: Manca Berglez

9. razred: Leon Geršak


REZULTATI OBMOČNEGA TEKMOVANJA IZ ANGLEŠČINE 9. r. - 18.1.2018

Srebrno priznanje je dosegel:

9. razred: Leon Geršak


REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA IZ GEOGRAFIJE - 16.1.2018

Bronasta priznanja so dosegli:

7. razred: Brest Lenarčič

8. razred: Manca Berglez in Lan Gradišek 


REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA IZ KEMIJE - 15.1.2018

Bronasta priznanja so dosegli:

8. razred: Lan Gradišek in Neli Belina

9. razred: Jan Kladušek, Jožef Kladušek, Matic Marcen in Leon Geršak



REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA IZ ASTRONOMIJE - 6.1.2018

Zlato priznanje je dosegel:

7. razred: Brest Lenarčič

Srebrno priznanje je dosegel:

8. razred: Lan Gradišek

Brest je osvojil maksimalnih 100 % točk, dobil naslov državnega prvaka in prvo nagrado ter se uvrstil na 25. Sanktpeterburško astronomsko olimpijado. 

REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA IZ SLOVENŠČINE - 12.12.2017

Bronasta priznanja so dosegli:

4. razred: Nik Hladin in Miha Oprešnik

5. razred: Sanja Debelak 

6. razred: Jan Ivanc

7. razred: Maša Ferlič

8. razred: Manca Berglez in Neli Belina

9. razred: Leon Geršak


REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA IZ ASTRONOMIJE - 7.12.2017

Bronasta priznanja sta dosegla:

7. razred: Brest Lenarčič

8. razred: Lan Gradišek

REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA IZ ZGODOVINE - 5.12.2017

Bronasta priznanja so dosegli:

8. razred: Lan Gradišek

9. razred: Anže Oprešnik in Filip Frece

REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA BIOLOGIJE - 1.12.2017

Zlato priznanje je dosegel:

9. razred: Matic Marcen

Srebrno priznanje so dosegli:

8. razred: Neli Belina, Manca Berglez

9. razred: Lara Kos, Denis Županc


REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA IZ PROSTORSKE PREDSTAVLJIVOSTI - MATEMČEK 25.11.2017

Zlato priznanje je dosegel:

7. razred: Brest Lenarčič

Državno srebrno priznanje so dosegli:

1. razredAlina Pristušek 

8. razred: Lan Gradišek

9. razred: Anže Oprešnik

Brest se je uvrstil na 10. mesto v državi, Alina na 13., Lan na 14. in Anže na 21. mesto!


REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA IZ ANGLEŠČINE 8. r. - 20.11.2017

Zlato priznanje je dosegel:

8. razred: Lan Gradišek

Lan se je uvrstil na skupno 10. mesto v državi!

REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA IZ RAZVEDRILNE MATEMATIKE - 18.11.2017

Zlato priznanje je dosegel:

7. razred: Brest Lenarčič

Srebrno priznanje je dosegla:

6. razred: Jerneja Sikošek

Brest se je uvrstil na skupno 12. mesto v državi!


REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA IZ ANGLEŠČINE 9. r. - 15.11.2017

Bronasto priznanje so dosegli:

9. razred: Leon Geršak, Matic Marcen in Lara Kos



REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA IZ PROSTORSKE PREDSTAVLJIVOSTI - MATEMČEK 10.11.2017

Srebrna priznanja so dosegli:

1. razredJan Hladin, Alina Pristušek in Manca Lupše 

2. razred: Ronja Čepin, Matej Kene, Jaka Gošek, Ana Dobravc in Barbara Planinc

3. razred: Julia Bratuša in Gal Erhatič

4. razred: Bor Gradišek in Luka Lesjak

5. razred: Sanja Debelak in Jan Lugarič

6. razred: Neja Kovačič

7. razred: Brest Lenarčič

8. razred: Lan Gradišek

Bronasta priznanja so dosegli:

1. razred: Lana Koritnik

2. razred: Klara Zimšek

3. razredBlaž Županc, Žana Kozole, Anja Kukovičič, Enej Romih, Tarik Mateuš  in Aneja Blažič 

4. razred: Nik Hladin

5. razred: Mia Lampič, Filip Jakob Perc in Mia Bricelj Žuželj

6. razred: Jerneja Sikošek, Matic Blatnik in Laura Bratuša 

7. razred: Rada Toromanovič, Eneja Lupše in Nejc Rajgl

8. razred: Patricija Žučko

9. razred: Anže Oprešnik

REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA IZ BIOLOGIJE - 25.10.2017

Bronasto priznanje so dosegli:

8. razred: Neli Belina, Manca Berglez in Lan Gradišek

9. razred: Matic Marcen, Lara Kos in Denis Županc

REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA IZ LOGIKE - 21.10.2017

Zlato priznanje je dosegel:

7. razred: Brest Lenarčič

Brest se je uvrstil na skupno 3. mesto v državi!


REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA IZ ANGLEŠČINE 8. r. - 16.10.2017

Bronasto priznanje je dosegel:

8. razred: Lan Gradišek

REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA IZ RAZVEDRILNE MATEMATIKE - 5.10.2017

Bronasta priznanja so dosegli:

6. razred: Jerneja Sikošek

7. razred: Brest Lenarčič

8. razred: Patricija Žučko

9. razred: Luka Posteržin.


REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA IZ LOGIKE - 28.9.2017

Bronasta priznanja so dosegli:

1. razred: Lea Kiderič in Gal Kajba

2. razred: Ana Dobravc, Ronja Čepin, Jaka Gošek, Matej Kene in Klara Zimšek

3. razred: Julia Bratuša, Žana Kozole, Anja Kukovičič, Blaž Županc, Enej Romih, Neli Koritnik, Aneja Blažič in Gal Erhatič

4. razred: Bor Gradišek, Luka Lesjak in Eva Centrih

5. razred: Sanja Debelak

6. razred: Jerneja Sikošek

7. razred: Brest Lenarčič

8. razred: Lan Gradišek

9. razred: Jožef Kladušek in Anže Oprešnik


REZULTATI TEKMOVANJ - MINULA ŠOLSKA LETA 


ŠOLSKO LETO 2016/17

V šolskem letu 2016/17 so naši učenci na uradnih tekmovanjih iz znanja osvojili 8 zlatih, 56 srebrnih in 170 bronastih priznanj. Zlata priznanja so osvojili Tamara Kos in Maja Krajnčič na tekmovanju iz znanja biologije, Brest Lenarčič na tekmovanju iz prostorske predstavljivosti Matemček, Lan Gradišek in Brest Lenarčič na tekmovanju iz razvedrilne matematike, Lan Gradišek in Brest Lenarčič na tekmovanju iz matematike ter Brest Lenarčič na tekmovanju Logična pošast. Tamara Kos je osvojila priznanje Diamantni kenguru za vsaj bronasto priznanje na tekmovanju iz matematike v vseh devetih letih šolanja. 


ŠOLSKO LETO 2015/16

V šolskem letu 2015/16 so naši učenci na uradnih tekmovanjih iz znanja osvojili 7 zlatih, 60 srebrnih in 158 bronastih priznanj. Zlata priznanja so osvojili Bor Gradišek in Nika Gradišek na tekmovanju iz prostorske predstavljivosti, Lan Gradišek na tekmovanju iz razvedrilne matematike, Nika Gradišek na tekmovanju iz slovenščine, Nika Gradišek na tekmovanju iz geografije, Lan Gradišek na tekmovanju iz matematike ter Bor Gradišek na tekmovanju Logična pošast. Bor Gradišek na Matemčku in Logični pošasti ter Lan Gradišek pri razvedrilni matematiki sta postala DRŽAVNA PRVAKA! Državna prvaka sta postala tudi Brest Lenarčič na tekmovanju Vesela šola in Lan Gradišek na mednarodnem matematičnem tekmovanju Pangea. Nika Gradišek in Aljaž Klavžar sta osvojila priznanje Diamantni kenguru za vsaj bronasto priznanje na tekmovanju iz matematike v vseh devetih letih šolanja. 


ŠOLSKO LETO 2014/15

V šolskem letu 2014/15 so naši učenci na uradnih tekmovanjih iz znanja osvojili 8 zlatih, 52 srebrnih in 156 bronastih priznanj. Zlata priznanja so osvojili Anja Rajgl in Nika Gradišek na tekmovanju iz biologije, Bor Gradišek in Lan Gradišek na tekmovanju iz prostorske predstavljivosti, Kristjan Šoln na tekmovanju iz fizike,  Anja Rajgl na tekmovanju iz slovenščine, Kristjan Šoln na tekmovanju iz znanja kemije in Lan Gradišek na tekmovanju Logična pošast. Bor Gradišek in Kristjan Šoln pri kemiji sta postala DRŽAVNA PRVAKA!


ŠOLSKO LETO 2013/14

V šolskem letu 2013/14 so naši učenci na uradnih tekmovanjih iz znanja osvojili 7 zlatih, 52 srebrnih in 152 bronastih priznanj. Zlata priznanja so osvojili Nika Gradišek na tekmovanju iz logike, Kristjan Šoln na tekmovanju iz angleščine za 8. razrede, Andreja Žmavc in Neža Švajger na tekmovanju iz znanja biologije, Anja Rajgl na tekmovanju iz slovenščine, Kristjan Šoln na tekmovanju iz znanja kemije in Nika Gradišek na tekmovanju iz matematike. 

 

ŠOLSKO LETO 2012/13

V šolskem letu 2012/13 so naši učenci na uradnih tekmovanjih iz znanja osvojili 7 zlatih, 48 srebrnih in 147 bronastih priznanj. Zlata priznanja so osvojili Glorija Kajba in Lan Gradišek na tekmovanju iz prostorske predstavljivosti, Neža Švajger na tekmovanju iz znanja biologije, Petra Oprešnik na tekmovanju iz znanja kemije, skupina Mojca Bračun, Kristjan Šoln, Anja Rajgl in Eva Prešiček na tekmovanju iz angleščine za 7. razrede,  Alja Božiček na tekmovanju iz znanja nemščine, ter Lan Gradišek na tekmovanju Logična pošast. Alja Božiček, Glorija Kajba in Lan Gradišek so ob tem postali DRŽAVNI PRVAKI! 


ŠOLSKO LETO 2011/12

V šolskem letu 2011/12 so naši učenci na uradnih tekmovanjih iz znanja osvojili 7 zlatih, 38 srebrnih in 146 bronastih priznanj. Zlata priznanja so osvojili Petra Oprešnik na tekmovanju iz znanja biologije, Petra Oprešnik na tekmovanju iz znanja kemije, Lan Gradišek na tekmovanju iz prostorske predstavljivosti ter Rada Toromanovič, Lan Gradišek, Tamara Kos in Nika Ivanc na tekmovanju Logična pošast. 

 

ŠOLSKO LETO 2010/11

V šolskem letu 2010/11 so naši učenci na enajstih tekmovanjih osvojili tri zlata, štirinajst srebrnih in sto bronastih priznanj! Zlata priznanja so osvojili Miha Kostevc na tekmovanju iz znanja biologije ter Natalija Jazbinšek in Jernej Jazbec na tekmovanju iz znanja geografije. 

  

ŠOLSKO LETO 2009/10

V šolskem letu 2009/10 so naši učenci na različnih tekmovanjih iz znanja osvojili tri zlata, šestnajst srebrnih in sto trinajst bronastih priznanj! Zlata priznanja so osvojili Špela Šlajmer Urankar in Sandi Zakošek na tekmovanju iz znanja kemije ter Natalija Jazbinšek na tekmovanju iz znanja logike. 

Comments