Popestrimo šolo‎ > ‎

Gledališče za najmlajše

V ponedeljek 23. decembra je bilo v kinodvorani Kozje zopet veselo. Polna dvorana otrok je čakala na Dedka Mraza, ki je napovedal svoj prihod. Otroke ter njihove starše je najprej pozdravila vodja vrtca Slavica Blažič in se zahvalila Občini Kozje, ki je tudi letos finančno priskočila na pomoč Dedku Mrazu. Nato so na oder prišli otroci z Osnovne šole Kozje. Neža in Nina, ki sta povezovali program, sta napovedali igrico Novoletna jelka. Nastopili so učenci tretjega razreda, ki pri mentorici
Mateji Kolar obiskujejo aktivnost Gledališče za najmlajše. Gre za aktivnost programa Popestrimo šolo, ki se financira iz evropskih sredstev. Po igrici pa so otroci pod vodstvom Nine in Neže zapeli in priklicali Dedka Mraza. Ta je res prišel, pozdravil otroke, nato pa enega za drugim poklical na oder, kjer so dobili darilo in bombonček. Kdor pa je želel, se je lahko še slikal na njegovih kolenih. In ker so otroci obljubili, da bodo pridni tudi vnaprej, lahko Dedka Mraza pričakujemo tudi naslednje leto.