O šoli‎ > ‎

Zaposleni

 
STROKOVNI DELAVCI V ŠOLSKEM LETU 2019/20:

 

  • Darja Jug - 1.  razred, razrednik 1. razreda 
  • Marica Jurak - 2. razred, razrednik 1. razreda
  • Marinka Moškon - 3.  razred, razrednik 3. razreda
  • Marjana Hartl - 4. razred, razrednik 4. razreda
  • Ljudmila Jazbec Bogovič - 5. razred, razrednik 5. razreda, knjižničar
  • Gregor Vrabec - tuji jezik angleščina, razrednik 6. razreda
  • Manica Kolar - matematika, fizika, razrednik 7. razreda
  • Mateja Kolar- slovenščina, tuji jezik angleščina, NIP angleščina, razrednik 8. razreda
  • Simona Strašek - družboslovje, zgodovina, geografija, domovinska in državljanska kultura in etika, oddelek podaljšanega bivanja, razrednik 9. razreda
  • Marinka Žibret - tehnika in tehnologija, jutranje varstvo, oddelek podaljšanega bivanja, sorazrednik 6. razreda
  • Lidija Čepin - biologija, kemija, gospodinjstvo, naravoslovje, organizmi v naravi in umetnem okolju, rastline in človek, poskusi v kemiji, sodobna priprava hrane, oddelek podaljšanega bivanja, organizator šolske prehrane, sorazrednik 7. razreda
  • Greta Simončič - šport, šport za zdravje, šport za sprostitev, izbrani šport ,oddelek podaljšanega bivanja, sorazrednik 8. razreda
  • Maja Garbas - slovenščina, oddelek podaljšanega bivanja, sorazrednik 9. razreda
  • Franci Grobelšek - likovna umetnost, multimedija, NIP računalništvo, računalnikar
  • Polona Pevec Pungaršek - Glasbena umetnost, Otroški pevski zbor, Mladinski pevski zbor
  • Tatjana Zamrnik - nemščina 1, NIP nemščina
  • dr. Katja Valenčak - oddelek podaljšanega bivanja
  • mag. Marinka Drofenik - šolska svetovalna služba, pedagog
  • Roman Gradišek, ravnatelj, tehnika in tehnologija
URNIK POGOVORNIH UR ZA UČENCE:

 

UČITELJ

DAN

OD-DO

Bogovič Jazbec Milka

četrtek

13.20-14.05

Čepin Lidija

ponedeljek

12.30-13.15

Garbas Maja

torek

10.45-11.30

Grobelšek Franc

sreda

11.35-12.20

Hartl Marjana

ponedeljek

7.10-7.55

Jug Darja

četrtek

7.10-7.55

Jurak Marica

četrtek

7.10-7.55

Kolar Manica

torek

8.50-9.35

Kolar Mateja

torek

12.30-13.15

Moškon Marinka

četrtek

7.10-7.55

Pevec Pungaršek Polona

četrtek

10.45-11.30

Simončič Greta

sreda

7.30-8.00

Strašek Simona

torek

13.20-14.05

Valenčak Katja

četrtek

8.50-9.35

Vrabec Gregor

sreda

7.30-8.00

Žibret Marinka

petek

10.25-10.45


DRUGI ZAPOSLENI:

 

  • Verica Preskar - tajnik VIZ, računovodja
  • Edi Jurak - hišnik, ekonom
  • Martina Virant - kuharica
  • Lidija Klaužar - kuharica, čistilka
  • Urška Koželj - kuharica, čistilka
  • Urška Trupi - čistilka
  • Marija Jazbec - čistilka
Comments