O šoli‎ > ‎

Zaposleni

 
STROKOVNI DELAVCI V ŠOLSKEM LETU 2020/21:

 

  • Marica Jurak - 1. razred, razrednik 1. razreda
  • Darja Jug - 2.  razred, razrednik 2. razreda 
  • Marinka Moškon - 3.  razred, razrednik 3. razreda
  • Marjana Hartl - 4. razred, razrednik 4. razreda
  • Ljudmila Jazbec Bogovič - 5. razred, razrednik 5. razreda, knjižničar
  • Alja Belak - slovenščina, tehnika in tehnologija, obdelava gradiv-les, razrednik 6. razreda
  • Gregor Vrabec - tuji jezik angleščina, razrednik 7. razreda
  • Manica Kolar - matematika, fizika, razrednik 8. razreda
  • Mateja Kolar- slovenščina, tuji jezik angleščina, NIP angleščina, razrednik 9. razreda
  • Simona Strašek - družboslovje, zgodovina, geografija, domovinska in državljanska kultura in etika, oddelek podaljšanega bivanja, sorazrednik 6. razreda
  • Marinka Žibret - oddelek podaljšanega bivanja, sorazrednik 7. razreda
  • Lidija Čepin - biologija, kemija, gospodinjstvo, naravoslovje, organizmi v naravi in umetnem okolju, rastline in človek, poskusi v kemiji, oddelek podaljšanega bivanja, organizator šolske prehrane, sorazrednik 8. razreda
  • Greta Simončič - šport, šport za zdravje, šport za sprostitev, izbrani šport, NIP šport, sorazrednik 9. razreda
  • Maja Garbas - matematika, oddelek podaljšanega bivanja, jutranje varstvo
  • Franci Grobelšek - likovna umetnost, multimedija, računalnikar
  • Polona Pevec Pungaršek - Glasbena umetnost, Otroški pevski zbor, Mladinski pevski zbor
  • Irena Potočnik - nemščina 1, nemščina 2, NIP nemščina
  • dr. Katja Valenčak - dodatna strokovna pomoč
  • mag. Marinka Drofenik - šolska svetovalna služba, pedagog
  • Roman Gradišek, ravnatelj, oddelek podaljšanega bivanja
URNIK POGOVORNIH UR ZA UČENCE:

 

UČITELJ

DAN

OD-DO

B


DRUGI ZAPOSLENI:

 

  • Verica Preskar - tajnik VIZ, računovodja
  • Edi Jurak - hišnik, ekonom
  • Martina Virant - kuharica
  • Lidija Klaužar - kuharica, čistilka
  • Urška Koželj - kuharica, čistilka
  • Urška Trupi - čistilka
  • Marija Jazbec - čistilka
Comments