Informativni dan

objavljeno: 9. feb. 2021 00:38 avtor: Kozji Zmaj

Spoštovani devetošolci in starši, v petek 12. 2. 2021  in soboto 13. 2. 2021 na srednjih šolah in v dijaških domovih potekajo virtualni informativni dnevi.

Devetošolci ste v petek pouka prosti. Informativni dnevi se na vseh šolah pričenjajo  v petek ob 9. uri zjutraj in ob 15. uri popoldan, v soboto ob 9.00 uri, razen če ni v tabeli, ki vam jo pošiljam pod rubriko dodatne informacije zapisano, da je to drugače. Bodite pozorni na rubriko potrebna predhodna prijava.

Vzemite si čas in si pridobite še čim več informacij o izbrani šoli. Bodite radovedni in pogumno vprašajte, če boste imeli kakšno dilemo.

Takoj po počitnicah pa se slišimo in preverimo odločitve.

V petek vam bom ves čas na voljo v primeru kakršnih koli težav na tel. štev. 041 691 951.

POMEMBNO!

V priponki  pošiljam tabelo vseh srednjih šol s povezavami do informativnega dne in tabelo dijaških domov s povezavami do informativnega dne. Sledite navodilom na spletnih straneh srednjih šol.

Lep pozdrav.

mag. M. Drofenik