Koza in zmaj vabita

objavljeno: 28. mar. 2018 01:00 avtor: Kozji Zmaj   [ posodobljeno 28. mar. 2018 01:33 ]
Tudi v letošnjem šolskem letu smo se učenci, ki obiskujemo izbirni predmet Turistična vzgoja z veseljem lotili izdelave turistične naloge in priprav na turistično tržnico.

Naša turistična naloga in turistični proizvod dajeta poudarek na kulturnih zanimivostih in prireditvah (trg Kozje, trg Podsreda, grad Podsreda, folklora) ter se ves čas spogledujeta z naravnimi zanimivostmi Kozjanskega parka. Tako predstavljamo občino kot odlično naravno in kulturno turistično destinacijo. V občini skozi leto potekajo različne kulturne prireditve, v katere se naša šola že intenzivno vključuje. Še več sodelovanja pa si želimo prav na predstavljenem produktu, kjer bi se lahko kot poznavalci kulturnih in naravnih znamenitosti izkazali tudi mi,  kot turistični vodiči.

Vabimo vas, k ogledu naše turistične naloge in hkrati tudi na turistično tržnico, ki bo potekala 5. aprila od 12.00 do 18.00 v Mercator centru v Celju.

Učenci turistične vzgoje in mentorica

Ċ
Kozji Zmaj,