Predstavitev raziskovalnih nalog

objavljeno: 16. maj 2018 23:40 avtor: Kozji Zmaj
V počastitev Dneva parkov bo Kozjanski park že šesto leto zapored pripravil predstavitev raziskovalnih nalog osnovnošolcev.

Predstavitev raziskovalnih nalog bo letos potekala v Večnamenskem centru Kozje pri Osnovni šoli Kozje, v sredo, 23. maja 2018 ob 12.30 uri.

Naloge so pripravile štiri osnovne šole.

Učenki iz osnovne šole  Slivnica pri Celju sta pod mentorstvom Renate Mastnak pripravili raziskovalno nalogo z naslovom Slivniško jezero.

Učenci iz osnovne šole Bistrica ob Sotli so raziskovali pajke v njihovi okolici, mentorica je Katja Kobe.

V raziskovanje se vedno vključijo tudi učenci iz sosednje Hrvaške in sicer iz osnovne šole Kumrovec. Letos bodo štiri učenke predstavile pod mentorstvom Dražena Ljubića  Tradicionalne jedi Obsotelja.

Osnovnošolci Kozjega so pod mentorstvom Lidije Čepin v okviru raziskovanja uredili šolsko okolico kot učilnico v naravi.

Vabljeni!