Obvestilo za starše - stavka

objavljeno: 9. feb. 2018 00:42 avtor: Kozji Zmaj

Spoštovani starši!

Kot ste verjetno že obveščeni iz medijev, je Sindikat vzgoje, izobraževanja, znanosti in kulture Slovenije za 14. februar 2018 napovedal splošno stavko.

Obveščam vas, da so zaposleni na našem zavodu, Osnovna šola Kozje z enoto vrtca, stavko izglasovali, zato se na ta dan v skladu z odločitvijo SVIZ v vrtcu ne bo izvajal nikakršen program, v šoli pa ne bo pouka. Zaradi občutljivosti položaja v odnosu do najmlajših otrok pa bodo zaposleni v vrtcu v nujnih primerih in ob vnaprejšnjem dogovoru s starši, zagotovili ustrezno varstvo in skrb. Enako bo ob vnaprejšnjem dogovoru s starši v nujnih primerih ravnal tudi stavkovni odbor v šoli, ko gre za učence prvega triletja.

S spoštovanjem,

Roman Gradišek, univ. dipl. inž., ravnatelj