Obvestilo za starše - nadaljevanje stavke

objavljeno: 9. mar. 2018 03:47 avtor: Kozji Zmaj

Spoštovani starši!

Kot ste verjetno že obveščeni iz medijev, Sindikat vzgoje, izobraževanja, znanosti in kulture Slovenije nadaljuje splošno stavko v VIZ in sicer v sredo,  14. marca 2018.

Obveščam vas, da bo nadaljevanje stavke na našem zavodu, Osnovna šola Kozje z enoto vrtca, potekalo enako, kot je to bilo ob začetku stavke 14. februarja. Zato se tudi 14. marca v vrtcu ne bo izvajal nikakršen program, v šoli pa ne bo pouka. Zaradi občutljivosti položaja v odnosu do najmlajših otrok pa bodo zaposleni v vrtcu v nujnih primerih in ob vnaprejšnjem dogovoru s starši, zagotovili ustrezno varstvo in skrb. Enako bo ob vnaprejšnjem dogovoru s starši v nujnih primerih ravnal tudi stavkovni odbor v šoli, ko gre za učence prvega triletja.

S spoštovanjem,

Roman Gradišek, univ. dipl. inž.

ravnatelj