Prvaki znanja tekmujejo

objavljeno: 17. nov. 2016 22:28 avtor: Kozji Zmaj
Tudi v letošnjem šolskem letu so učenci in učenke OŠ Kozje radi prebirali Veliko ilustrirano otroško enciklopedijo. Vas zanima zakaj? Zato, ker so se pripravljali na tekmovanje »Prvaki Znanja«.

Najboljši ekipi iz šolskega tekmovanja sta se uvrstili na območno tekmovanje Celjske in Zasavske regije. To je potekalo 18. 11. 2016 na OŠ Lava v Celju. Obe ekipi sta dosegli odličen rezultat. Ekipa Kozjanske mišice , ki so jo sestavljale: Tamara Kos, Mihaela Krajnc, Maja Krajnčič in Katja Žurej je dosegla 3. mesto, ekipa Nesprejemljivi štirje, v sestavi: Lan Gradišek, Brest Lenarčič, Anja Pečnik, in Patricija Žučko pa 5. mesto med 21 sodelujočimi ekipami.

S tem rezultatom sta se obe ekipi uvrstili na državno tekmovanje »Prvaki Znanja«, ki bo 15. februarja 2017, v Ljubljani.

Iskrene čestitke vsem sodelujočim!

Marinka Žibret